Ööbimine Knorringu apartementides

Knorringu Aadlimaja asub Tartu kesklinna südames, kus ümberringi on palju erinevaid hotelle, kust igaüks leiab endale sobiva ööbimiskoha. Teeme aga Sinu jaoks ööbimise veelgi mugavamaks.

Sa ei pea isegi välja minema selle jaoks, et peale meeleolukat ja väsitavat pidu pea padjale panna. Pakume Knorringu apartementides ööbimisvõimalust eri suurustega korterites, kus on olemas kõik vajalik ööbimiseks ja hommikusöögi tegemiseks.

Tule veeda öö Tartu kesklinnas modernses ajaloolise taustaga korteris, mis asub linna südames, ja tunne ajaloolist hõngu, mille on jätnud siia aadlikud.

Broneeringu tegemiseks või lisaküsimuste tekkimisel võta ühendust 

maria@avatar.ee
+372 521 8644


Apartement 7

Kõrgete lagedega apartemendis on olemas kõik mugavused, et saaks ööbida kuni neli inimest: üks kaheinimese voodi (160 × 200) ja üks lahti käiv diivanvoodi (140 × 200).

Pesumasin, külmkapp, sügavkülm, pliit, kaabelkanalitega LED-teler. Avar privaatne duširuum modernse dušiga. Korteris on satiinist voodipesu, rätikud, köögitarbed, tasuta Wi-Fi. Majas on lift.

Hind üheks ööks: kaks inimest 60 eurot, iga lisanduv inimene 20 eurot.


Apartement 14

Kolmetoaline õdus ja valgusküllane korter vaatega vaiksesse sisehoovi, kus saab ööbida kuni neli inimest. 2 magamistuba, kummaski kaheinimesevoodi (160 × 200 ja 140 × 200).

Avar elutuba koos köögiga, kus on vajalikud köögitarbed. Pesumasin, külmkapp, sügavkülm, pliit, kaabelkanalitega LED-teler. Avar privaatne duširuum modernse duššiga.

Korteris on satiinist voodipesu, rätikud, köögitarbed, tasuta Wi-Fi. Majas on lift.

Hind üheks ööks: kaks inimest 75 eurot, iga lisanduv inimene 20 eurot.


Apartement 16

Stiilses kahekorruselises korteris on esimesel korrusel avatud planeeringuga köök, söögiala ja elutuba ning vannituba. Pesumasin, külmkapp, sügavkülm, pliit, nõudepesumasin, kaabelkanalitega LED-teler.

Teisel korrusel magamistuba kaheinimesevoodiga (180 × 200) ja lisaks on kaks madratsit (160 × 200). Lagi ulatub viie meetrini, pakkudes suurepärast avarust läbi kahe korruse.

Mugav diivanvoodi (110 × 190) alumisel korrusel mahutab veel kaks külalist. Kokku saab korteris ööbida kuni kaheksa inimest. Korteris on täielikult varustatud köök, kus saate ise oma toidu valmistada.

Apartemendis on satiinist voodipesu, rätikud, köögitarbed, tasuta Wi-Fi. Majas on lift.

Hind üheks ööks: kaks inimest 75 eurot, iga lisanduv inimene 20 eurot.

Lisainfo

Interjööris on säilinud palju algseid elemente: glasuurkahlitest pastelltoonides taimornamendiga, medaljonide ja akantuslehtedega ahjud, lagede stukkrosetid ja karniisid, tahveluksed koos vanade käepidemetega, akende lillornamendiga kremoonid, mõnes ruumis peegellaed ja lae- ja seinakarniisid ning ajaloolised parketid.

  • Sisseregistreerimine alates kella 15st
  • Väljaregistreerimine hiljemalt kell 11.

Broneeringu tegemiseks võta meiega ühendust aadressil maria@avatar.ee!