Knorringu Aadlimajas on rentimiseks viis omanäolist peosaali

Knorringu Aadlimaja koosneb viiest erinevast saalist, mis kõik on omamoodi erilised ja sobivad erinevateks sündmusteks – olgu selles siis pulmapidu, juubeli tähistamine, koolituspäev, pidulik vastuvõtt või hoopiski rokk-kontsert. Saalid on saanud oma nimed Knorringute perekonna naistelt. Kui Sa otsid peosaalide renti Tartus, siis Knorringu Aadlimaja on just Sulle! Vali ürituse tüübist ja kavandatud külastajate arvust lähtudes saalid, mis Sulle meeldivad, ja võta meiega ühendust, et saaksime Sulle teha parima pakkumise, et Sinu üritus jääks meelde aastateks.

saal Caroline

Caroline on Knorringu Aadlimaja suurim ja uhkeim saal, mille seinad ja lagi on rikkalikult kaunistatud. Lage kaunistab uhke stukkrosett ning seintel moodustuvad ovaalsed medaljonid ja vanikud.

saal Antoinette

Saal Antoinette on ainulaadne, sest tema seinu ja lage katavad ainsana Eestis säilinud tervet ruumi hõlmavad maalingutena loodud aaderdused. See võib tunduda uskumatu, kuid selle saali seinad pole tehtud puidust, vaid puidutaoline muster on kantud seina peale.

saal Dorothea

Peosaal Dorothea on Knorringu saalide üks pärlitest, mille seintel on säilinud tervikuna suursugune algupärane maaling. Märkimisväärselt ilusad on ka lae ja seinte omavahelised ümardatud, ornamentidega kaunistatud nurgad ning laes ilutsev stukkrosett.

saal Mary Ann

Peoruum Mary Ann on kõige pisem saal meie kompleksis. Samas on ta ülimalt hubane ja kaunis oma värviküllase lillevanikuga, mis ümbritseb seina ülaäärt. Salongi seinad on jaotatud tahvliteks, lisaks ehib ruumi nurgas seisev imeilus ahi.

saal Elisabeth

Elisabeth peosaal on meie maja üks unikaalsemaid saale. Vaade piki Rüütli tänavat Tartu raekoja platsile on ainulaadne ja imeilus. Valgusküllane peosalong on oma vaate ja kaunistustega erakordne.