Sündmused

Tule tunne ennast mõnusalt Knorringu Aadlimajas toimuvatel kontsertidel, etendustel, koolitustel, pidudel, näitustel, moeshowdel.

Kui sul on idee avaliku sündmuse  jaoks, kuid puudu on koht, kus seda korraldada, siis võta meiega ühendust.


Sündmused

Knorringu Aadlimaja avatud uste päev

Knorringu aadlimaja on avatud 19. aprill kell 14–21

Toimunud sündmused


Sündmused

Eksklusiivne Vabariigi aastapäev Knorringu Aadlimajas

Söödav kogemusnäitus-heliinstallatsioon

Vabariigi sünnipäeval avaneb üheks päevaks Knorringu Aadlimaja imelistes saalides kunstnik-disaineri Heiter X loodud installatiivne söödav kogemusnäitus. See maitsete- ja mõtterännak on tulvil avastusi, helisid, uusi tajusid ja maitseid. Heliinstallatsioon on loodud koostöös Mihkel Tombergiga.

Eksklusiivne söödav näitus on avatud 24. veebruar kell 14–19

SUPEE 

Eriline maitsete-, helide- ja mõtterännak

Vabariigi sünnipäeva tähistamine Knorringu Aadlimajas on erakordne. Pidupäeva auks saab meie majast üheks päevaks galerii, kunstinäitus, aga see ei ole kindlasti mitte klassikaline näitus. Meie viies erinevas saalis avaneb eksklusiivne söödav kogemusnäitus. Mitmekülgne ja väga ainulaadne kunstnik, kogemusdisainer, toidudisainer Heiter X on korraks tagasi jõudnud kodulinna Tartusse, et avada siin üheks päevaks mitmekülgne ning salapärane söödav näitus / maitsete- ja mõtterännak.


Installatiivne söödav näitus koos heliinstallatsiooniga — mis tulvil avastusi, uusi maitseid, helisid, tajusid ja müstikat, kus söödavad taimed kasvavad välja otse lauapinnast ning bioplastist ulmesaatorite abil muunduvad puudutused heliks. Need kõlavad toonid kujundavad maitseid, paljastades meelte ja meie maailma tajumise salapärase suhte. Supee pole mitte sündmus, vaid pigem ajatu uurimus – kunstiline rituaal ja koosloome.


Helis Heiter on maastikuarhitektuuri taustaga disainer, kes on õppinud toidudisaini Milanos. Enda Heiter X nimelises stuudios tegeleb ta erinevate loovate ja kulinaarsete projektidega, sealhulgas söömiskogemuse disainimisega ning installatsioonide loomisega. Heiter X tegutseb peamiselt Londonis, Berliinis ja Eestis. 
www.heiterx.com

Kogu õhtu ja tundliku rännaku heliinstallatsioonid on loodud koostöös Mihkel Tombergiga.
Mihkel Tomberg on eesti helilooja kes on tuntud pigem alter-egode, wondering o ja Coverboy kaudu. Tomberg on õppinud Eesti Muusika ja Teatri akadeemias audio-visuaalset loomingut ning on süvenenud pigem emotsionaalsema helitekstuuride loomisele. Tema heliinstallatsioone on kogenud kuulajad Roomas, Leedus, Rootsis kui ka Austraalias. Helilooja looming laveerib tundlikult “romantilise müra” ja keha vabastava tantsu vahel.

Knorringu Aadlimaja on uus sündmuste paik Tartu vanalinnas. See erakordne ajalooline hoone on läbinud tähelepanuväärse renoveerimise ja on nüüd kõikidele inimestele avatud. Majas on kokku viis kaunist saali, mis kõik väga erilise välimuse ja kunstiajaloolise väärtusega. Lisaks enneolematule söödavale näitusele on eriline vaatamiseväärsus ka aadlimaja kõik viis saali. Lisaks on Knorringu Aadlimaja saanud ka juba muinsuskaitse aastaauhinna hästi taastatud interjööri eest. 
Maja täis atmosfääri!

Pilet 70 eur

Piletid müügis Piletilevis
https://www.piletilevi.ee/…/heiter-x-maitse-ja…/

Piletite arv on piiratud.

Lisaküsimuste korral kirjuta info@knorring.ee


Sündmuskorraldus

Knorringu Aadlimaja mitte ainult ei rendi imekauneid ruume, vaid oleme igati valmis korraldama teie sündmuse algideest kuni teostuseni. Pakume  sündmuskorraldus teenust, mis tähendab, et tule meie juurde oma pöörase ideega ja meie teostame selle. Vaatleme igat sündmust personaalselt ja leiame sinu sündmuse jaoks ideaalseima lahenduse.

Oleme valmis korraldama pulmi, kontserte, näitusi, sünnipäevapidusid, konverentse, seminare, veiniõhtuid, õhtusööke, moeshõusid, pildistamisi jne. Omame väga head koostööpartnerite võrgustikku ja seega peame lugu kõrgest kvaliteedist. Kindlasti ei jää ükski teie idee teostamata. Meie lähenemine sündmusele on professionaalne, põhjalik ja kõikidele ideedele avatud.

Võta meiega julgesti ühendust ja räägi oma pöörasest ideest ja teostame selle algusest lõpuni.

Knorringu Aadlimaja
Tel: +372 502 6506
E-post: info@knorring.ee

Sündmused