Knorringu Aadlimaja broneerimine

Knorringu Aadlimaja peosaalide rentimine pulmadeks, juubeliteks, jõulupidudeks, seminarideks, firmasündmustetks, koolitusteks, kontserditeks või muudeks meeldejäävateks hetkedeks on imelihtne. Leia endale sobivad kuupäevad, tee broneering ja hakkame koos välja töötama teie sündmuse jaoks ideaalsemaid lahendusi.

Võta meiega ühendust ja lase oma erilistel ideedel imelihtsalt teostuda!

Broneerimine
Broneerimine

Hinnakiri

Meie lähenemine Knorringu Aadlimajas on väga personaalne. Hind kujuneb vastavalt kliendi soovile ja väga mitmele detailile. Ruume broneerides mõelge sellele, kas te soovite meie käest rentida ainult ruume või kogu sündmuskorraldus teenust. 

Kuni 4h rendi puhul rakendame tunnipõhist hinda. Juhul kui sündmus läheb üle nelja tunni, siis teeme broneeringu juba kogu õhtuks. Sündmuse aega planeerides mõelge ka sellele, kui palju vajate ettevalmistus aega ja ka peale sündmust demontaaži aega. 

Tunnipõhine saalirendi hind jääb vahemikku 75 eur – 150 eur 

Ühe õhtu saalirendi hinnad jäävad vahemikku 500 – 1500 eur

Hind kujuneb väga personaalselt peale seda, kui klient on esitanud oma soovid ja ideed. Hinda kujundavad sündmuse iseloomus, ruumide kasutus arv, sündmuskorraldus teenuse kasutus, inimeste arv, statsionaarse inventari kasutus jne.

Meil on olemas ka rentimiseks elementaarne inventar: easy-up ümmargused ja kandilised laud ning 50 käetugedega tooli. 

Kõik muu vajaminev tuleb teenusena juurde tellida.

Läheneme oma klientidele personaalselt ja kujundame sündmuse hinna vastavalt sündmuse iseloomule, detailidele ning kliendi soovile. 

Meie jaoks on iga sündmus erakordne ja püüame anda sellesse oma maksimaalse panuse. 

Kui on küsimusi, siis pöörduge julgesti. Kõikidele asjadele on lahendus alati olemas!

Knorringu Aadlimaja
Tel: +372 502 6506
E-mail: info@knorring.ee